• Bosch Zmywarka SMI88US36E

Symbol: SMI88US36E
4275.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier gab.A (Pobranie) 0
Kurier 0
Kurier gab.A 0
Dostępność 4 szt.
Waga 48 kg
Zostaw telefon

Technologia PerfectDry zapewnia rewelacyjny efekt suszenia wszystkich naczyń, również tych ze szkła i tworzyw sztucznych.

  • PerfectDry z technologią szuszenia Zeolith: doskonały efekt suszenia wszystkich naczyń, nawet tych wykonanych z tworzyw sztucznych.
  • Program Cichy: cichsza praca zmywarki niż w programie referencyjnym aż o 2dB.
  • Stojak do mycia 4 wysokch kieliszków do wina: perfekcyjna ochrona szkła i stabliność załdunku Twoich ulubionych kieliszków.
  • System koszy VarioFlex Pro z szufladą Vario3 Pro: maksymalna możliwość dostosowania wnętrza zmywarki na wszystkich trzech poziomach do aktualnie zmywanego załadunku zaznaczona za pomocą czerwonych elementów w koszach.
  • Wyświetlacz TFT: wyświetla w wysokiej rozdzielczości i kolorze status aktualnie wybranego programu zmywania oraz zegar czasu rzeczywistego kiedy urządzenie nie pracuje.

System PerfectDry oparty na wykorzystaniu technologii Zeolith: przepływ powietrza w trzech kierunkach zapewnia doskonałe rezultaty suszenia, nawet gdy naczynia są plastikowe.
Równomierny i silny, a jednocześnie delikatny przepływ powietrza 3D, zapewnia doskonałą wydajność suszenia naczyń. Zmywarki PerfectDry marki Bosch z technologią Zeolith pochłaniają wilgoć i przekształcają ją w ciepłe powietrze. Wyjmowana ze zmywarki zastawa, a nawet naczynia z tworzyw sztucznych, są nieskazitelnie czyste i idealnie suche. System PerfectDry z technologią Zeolith gwarantuje perfekcyjne rezultaty przez cały czas eksploatacji zmywarki.

Asystent Dozowania zapewnia optymalne rezultaty poprzez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się zarówno o stan naszych ubrań jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

Precyzyjna ochrona szkła
Pozwala na zachowanie blasku Twoich kieliszków nawet po wielu cyklach zmywania: sopecjalny zawór automatycznie utrzymuje twardość wody na optymalnym i zabalansowanym poziomie, niezależne od ustawienia twardości wody w Twojej zmywarce.

Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań zapobiegających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom wiele lat spokoju. Warunkiem uzyskania dodatkowej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Programy automatyczne
W automatyczny sposób zapewniają optymalną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Niezwykle delikatne zmywanie twoich kieliszków.
Jedyną gorszą rzeczą, niż kieliszki do wina zajmujące ograniczoną przestrzeń zmywarki, jest wyjmowanie tych kieliszków, gdy okazuje się, że są niedomyte lub, co gorsza, uszkodzone. Stojak do wysokich kieliszków GlassSecure został opracowany specjalnie z myślą o zmywarkach marki Bosch wyposażonych w system koszy VarioFlex lub VarioFlex Pro. Dzięki niemu, kieliszki do wina lub szampana są bezpiecznie podtrzymywane, a po zmywaniu idealnie czyste. Stojak, na którym mieszczą się cztery wysokie kieliszki, można wygodnie ustawić w dolnym koszu. Teraz nasze cenne kieliszki będą traktowane tak, jak na to zasługują.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto.

Technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa wydajność.
Innowacyjna technologia zapewniając maksymalną wydajność oraz ekologiczne płukanie z doskonałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody.

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy minimalnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Obniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to szczególnie cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon.

Wsparcie serwowane mądrzej.
Nieprawidłowe działanie Twoich urządzeń gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Wystarczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet. Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta marki Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy marki Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domu aby usunąć awarię, wyposażony we wszystkie niezbędne części. Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku.

Zmywarka, która Cię powiadamia.
Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Szczególnie w przypadku bardzo zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej produktywny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki, a także dostarczać inne przydatne informacje. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza.

Twoje zużycie energii zależy od ciebie.
Wszyscy możemy wybrać swoje sprzęty gospodarstwa domowego, ale nie zawsze mamy coś do powiedzenia, jeśli chodzi o zużycie energii. Opcja FlexStart w aplikacji Home Connect umożliwia Ci wykorzystywanie urządzeń gospodarstwa domowego marki Bosch w najbardziej efektywny sposób. Jeśli korzystasz z systemu zarządzania energią na bazie EEBUS do połączeń z inteligentną siecią lub kolektorem fotowoltaicznym, możesz wybrać ramy czasowe w jakich Twoje sprzęty gospodarstwa domowego mają pracować w prosty sposób, dzięki aplikacji Home Connect na Twoim urządzeniu mobilnym. Wtedy Twój system zarządzania energią automatycznie wybierze najlepsze dostępne źródło energii do obsługi Twoich sprzętów gospodarstwa domowego. Nareszcie są sprzęty gospodarstwa domowego, które dostosowują się do Twojego ekologicznego podejścia.

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.
Wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się trudny. System Home Connect za pomocą funkcji Easy Start powoduje, że nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najlepszy do wykonania zadania i zawsze zaleca odpowiednie rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich rodzaj i ilość naczyń. Dzięki temu możesz łatw wybrać właściwy program i uzyskiwać doskonałe efekty zmywania, cykl po cyklu.

Zmywarka która liczy za Ciebie.
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, informuje Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wyświetlacz TFT zapewnia szybki przegląd informacji dotyczących postępów w zmywaniu, czasu pozostałego do końca programu i oszczędności wody oraz energii.
Wielokolorowy wyświetlacz TFT bardzo poprawia jakość obsługi jest teraz bardziej intuicyjna i szybsza, a kolorowy ekran z doskonałym kontrastem i dużą rozdzielczością pozwala na odczytanie danych z każdej pozycji, nawet pod dużym kątem. Dodatkowo, podręczne wskazówki pomagają użytkownikom w wyborze odpowiedniego cyklu i zapewniają przydatne informacje dotyczące optymalnego korzystania ze zmywarki. Co więcej, wyświetlacz pokazuje także poziom soli oraz środków wspomagających płukanie.

Twoje naczynia szklane będą bezpieczne dzięki specjalnemu uchwytowi.
Specjalny uchwyt do mycia szkła umożliwia bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek lub waz w dolnym koszu.

Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 poziomach, nawet przy pełnym załadunku.
System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.

Mechaniczne zabezpieczenie przed otworzeniem przez dzieci
Mechaniczne zabezpieczenie przed otworzeniem przez dzieci zapobiega otwarciu drzwi w trakcie cyklu zmywania przez najmłodszych.

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła zapewnia delikatne zmywanie szklanych i kruchych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w optymalny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)
Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, automatycznie redukujesz poziom hałasu swojej zmywarki do absolutnego możliwego minimum. Jest to możliwe dzięki specjalnie dostosowanemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.

Informacje o produkcie
Rodzaj Zabudowa
Panel sterujący zintegrowany
Liczba programów 8
Ilość temperatur 6
Pojemność 13 kompletów
Zużycie wody 7,7 L
Funkcje Strefa Intensywna
AquaSensor
Suszenie Extra
Zabezpieczenie przed dziećmi
EcoSilence Drive
Wskaźnik soli
Wskaźnik nabłyszczacza
VarioSpeed Plus
Opóźniony start
Higiena Plus
Trzeci kosz Tak
Programy zmywania Eco 50°C
Garnki 70°C
Skrócony 45°C
Przyspieszony 60°C
Mycie wstępne
Szkło 40°C
Auto 45-65°C
Poziom hałasu 42 dB
Klasa energetyczna A+++
Kolor stalowy
Wysokość 81.5 cm
Szerokość 59.8 cm
Głębokość 57.3 cm
Waga 45.83 kg
Kolor stalowy
Pojemność 13 kompletów
Rodzaj Zabudowa
Klasa energetyczna A+++
Typ gwarancji Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja 2 lata
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie