• Gorenje Zmywarka GV672C62

Symbol: GV672C62
2762.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier gab.A (Pobranie) 0
Kurier 0
Kurier gab.A 0
Dostępność 2 szt.
Waga 37 kg
Zostaw telefon

16 kompletów nayczyń. Tak elastyczny, jak Twój czas
Zmywarki Gorenje SmartFlex oferują wystarczająco dużo miejsca, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby. Trzy kosze umożliwiają jednoczesne mycie do 16 kompletów naczyń. W pełni elastyczne wnętrze pozwala na różne opcje załadunku, użytkowanie jest proste, a efekty mycia doskonałe.

Zmywaj szybko, aby mieć więcej czasu dla siebie
Wyobraź sobie, że wydajesz przyjęcie, a naczynia z dania głównego są czyszczone w czasie potrzebnym do podania deseru. Gdy wybierzesz godzinny program z funkcją SpeedWash, zmywarki Gorenje SmartFlex zmyją Twoje naczynia w zaledwie 15 minut. Idealny do zmywania dużej ilości naczyń, generowanych przez wielu gości w domu.

Zawsze idealnie wysuszone naczynia
Po zakończeniu cyklu zmywania drzwi zmywarki otwierają się automatycznie tylko nieznacznie, aby wypuścić nadmiar pary. Dzięki temu do naczyń dociera świeże powietrze, a umyte naczynia, takie jak naczynia plastikowe, są całkowicie suche. Doskonały do szybkiego suszenia przy niskim zużyciu energii.

Niezwykła moc, wysoka wydajność
Nowy, mocny, bezszczotkowy silnik Inverter PowerDrive z regulacją prędkości zapewnia wysoką wydajność przy znacznie cichszej pracy, niskim zużyciu energii i dłuższej żywotności.

Oszczędza czas i wodę
Zmywanie ręczne - do wyczyszczenia 12 standardowych kompletów naczyń potrzeba 100 litrów świeżej wody. Mycie ich w zmywarce zajmie 10 razy mniej. Bardziej zaawansowane modele są wyposażone w specjalny zbiornik na wodę, który zmniejsza zużycie do zaledwie 6,9 l wody na cykl zmywania.

Przejrzystość i kontrola
Obsługa zmywarki nigdy nie była łatwiejsza. Wszystkie elementy sterujące są rozmieszczone w ergonomicznym miejscu z prostą logiką obsługi od lewej do prawej. Podczas gdy wszystkie modele wyróżniają się białym wyświetlaczem LED, niektóre bardziej zaawansowane modele są również wzbogacone o sterowanie dotykowe. Wystarczy jedno dotknięcie, aby rozpocząć proces zmywania.

Starannie zaprojektowane wnętrze
Kosze są wyposażone w podświetlane ruchome elementy i konfigurowalny układ dla łatwego załadunku. Naprawdę prosty, trzystopniowy system regulacji kosza pozwala na dopasowanie nawet największych garnków i talerzy. Półkę na talerze w dolnym koszu można łatwo złożyć, aby uzyskać więcej miejsca na większe przedmioty. Sztućce można doskonale uporządkować na specjalnej tacy. Sztućce układa się osobno, aby się nie rysowały i doskonale wysychały. Każdy szczegół jest starannie zaprojektowany, aby obsługa była jak najprostsza.

Impreza dla dwojga lub dwunastu - naczynia będą nieskazitelnie czyste
Czasami wystarczy lekko spłukać szkło, innym razem Twoja zmywarka jest pełna ciężkich naczyń pozostałych po niedzielnym obiedzie. Zaawansowana technologia czujników zawsze dostosuje program zmywania do idealnego mycia naczyń przy zoptymalizowanym zużyciu wody i energii. Nie potrzebujesz specjalnych programów do czyszczenia szkła lub intensywnego czyszczenia - pojedynczy AutoProgram dostosuje się do wszystkich Twoich potrzeb.

Zawsze czysta butelka dla niemowląt
Program naśladujący proces sterylizacji został opracowany z myślą o wszystkich, którzy potrzebują dodatkowej pewności, wiedząc, że ich naczynia są naprawdę higienicznie czyste, np. rodziny z niemowlętami i małymi dziećmi. Wszystko dzięki programom Eco lub Universal. W połączeniu z programem Intensywny umożliwiają osiągnięcie temperatury 75 ° C - wystarczająco wysokiej, aby wyeliminować większość bakterii.

Doskonały nadzór
Staranne umieszczenie punktu LED elegancko oświetla wnętrze zmywarki, co umożliwia łatwy załadunek i rozładunek.

Szybkie codzienne mycie
Dzięki optymalizacji wszystkich etapów cyklu zmywania, zmywarki SmartFlex mogą wykonać pracę w zaledwie 90 minut. Oznacza to, że możesz w mgnieniu oka uzyskać pełny ładunek brudnych naczyń idealnie wyczyszczonych i wysuszonych, zużywając o wiele mniej wody i energii, niż gdybyś mył naczynia ręcznie.

Zmywarka dostosowana do Twojej kuchni
Specjalny mechanizm przesuwnych drzwi pozwala na zamontowanie zmywarki w każdym typie szafki kuchennej, bez względu na wymaganą długość dekoracyjnych drzwi czy stylu płyty dolnej. Dodatkowo wbudowany antysyfon umożliwia ustawienie zmywarki na ergonomicznej wysokości. Bez szczelin pod drzwiami!

Zawsze pod kontrolą
Specjalna dioda LED zainstalowana w dolnej części drzwi zmywarki na bieżąco informuje o aktualnym etapie programu zmywania. W ten sposób zawsze wiesz, czy zmywarka działa, czy cykl zmywania się skończył.

Nie martw się o rozlanie wody
Dzięki funkcji bezpieczeństwa AquaStop zmywarkę można bezpiecznie pozostawić do pracy zarówno w nocy, jak i podczas Twojej nieobecności. W przypadku wycieku lub zalania AquaStop automatycznie odcina dopływ wody, podczas gdy pompa odprowadza pozostałą wodę ze zbiornika zmywarki. AquaStop zachowuje pełną funkcjonalność przez cały okres użytkowania urządzenia.

Bezbłędne działanie filtra
System płukania wraz z automatycznym zapobieganiem zapychania się filtra zapewnia, że będzie działał bez usterek i wymagał znacznie mniej czyszczenia.

Skutecznie i szybko
Skuteczny i szybki program przeznaczony do codziennego mycia naczyń z lekko zaschniętymi resztkami. Razem z funkcją SpeedWash można go skrócić do zaledwie 15 minut.

Dostosowane do każdego rozmiaru
Naprawdę prosty dwu- lub trzypoziomowy system regulacji kosza pozwala na dopasowanie nawet największych garnków i talerzy oraz sprawia, że wnętrze Twojej zmywarki jest całkowicie dostosowane do Twoich aktualnych potrzeb.

Ciche pranie przy zaledwie 37 dB
Przy zaledwie 37 dB ten program jest mniej hałaśliwy niż szept w bibliotece. Twoje naczynia będą rano czyste, a Twój sen pozostanie niezakłócony.

Zawsze idealnie czysta zmywarka
Czyste wnętrze zmywarki gwarantuje, że wydajność zmywania zawsze spełni Twoje oczekiwania. Uruchom program samooczyszczania raz w miesiącu, a już nigdy nie będziesz musiał ręcznie szorować wnętrza zmywarki, ramion spryskujących i rur.

Zawsze pod kontrolą
Dodatkowy wyświetlacz LED na zewnętrznej stronie drzwi zmywarki na bieżąco wskazuje aktualny etap programu zmywania i pozostały czas. Dzięki temu zawsze wiesz, czy możesz bezpiecznie dodawać naczynia, czy Twoja zmywarka jest w stanie intensywnego zmywania, czy proces suszenia już się rozpoczął lub kiedy cykl zmywania dobiegł końca.

Do 30% lepsze wyniki czyszczenia
Dodatkowe ramię natryskowe zapewnia lepsze namoczenie wodą, a poprzez spłukiwanie do 30% lepsze rezultaty czyszczenia. Wszystkie naczynia i sztućce są zawsze umyte do perfekcji.

Oszczędność pieniędzy
Dzięki nowemu silnikowi Inverter PowerDrive zoptymalizowane programy i inteligentne rozwiązania, takie jak zmywarki TotalDry Gorenje, łączą doskonałe wyniki czyszczenia i suszenia z bardzo niskim zużyciem energii.

Informacje o produkcie
Etykieta energetyczna

Pobierz

Rodzaj Zabudowa
Panel sterujący zintegrowany
Ilość temperatur 5
Pojemność 16 kompletów
Zużycie wody 6,9 L
Funkcje Opóźniony start
TotalDry
Speedwash
Trzeci kosz Tak
Programy zmywania 60 minut
Szybki intensywny
Nocny
Poziom hałasu 39 dB
Klasa energetyczna C
Klasa głośności B
Kolor Nie dotyczy
Wysokość 81.7 cm
Szerokość 59.6 cm
Głębokość 55.6 cm
Waga 35 kg
Pozostałe parametry
  • Pamięć programu
  • Szybki, intensywny program
  • Program automatyczny
  • Funkcja Speedwash - zmywanie nawet w 15 minut
  • TotalDry - Automatyczne otwieranie drzwi
  • Funkcja sterylizacji ExtraHygiene
  • Program samooczyszczajacy
  • Funkcja 3w1
  • Wskaźnik wyboru programu
Kolor Nie dotyczy
Pojemność 16 kompletów
Rodzaj Zabudowa
Klasa energetyczna C
Typ gwarancji Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja 24 mies.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie